У здоровому тілі – здоровий дух. А якщо мова йде про баскетболістів – то ще й здоровий розум.

1157

 Благодійний фонд «Ми поруч» підтримує спортивну та талановиту молодь. Чергову допомогу від організації отримали хмельницькі баскетболісти. Представники фонду передали грошовий сертифікат на розвиток спорту, яким сьогодні займаються сотні хлопців та дівчат у різних куточках області.

 У здоровому тілі – здоровий дух. А якщо мова йде про баскетболістів – то ще й здоровий розум, переконаний гравець хмельницької міської збірної з баскетболу Олександр Бужанський.

Ця відмінність від багатьох інших видів спорту вже понад п’ять років приваблює хлопця займатися баскетболом. Окрім розвитку стратегічного мислення, розповідає колега Саші з жіночої збірної, гра вчить працювати в команді, формує характер та загартовує силу духу.

Десятки років поспіль ця гра займає лідируючі позиції у списку найпопулярніших видів спорту, зокрема й у нашій області. Чимало хлопців та дівчат з різних куточків краю займаються баскетболом з надією пов’язати своє життя із ним у майбутньому. Запал гравців та плідні тренування допомагають гідно представляти Хмельниччину на Всеукраїнських змаганнях. Наразі дитячі команди області ввійшли до дванадцятки кращих на національному чемпіонаті.

Розвитком цього ігрового виду спорту у нашому регіоні опікується громадська організація «обласна федерація баскетболу». Щоправда, кажуть її представники, працювати у цьому напрямку стає дедалі важче. Матеріально-технічна база застаріла, а про ситуацію в районах годі й казати.

Підтримати спортивну та талановиту молодь вирішили у благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч». Під час відбіркового туру на фінал Всеукраїнських змагань помічник народного депутата принагідно вручив подарунковий сертифікат спортсменам для покращення матеріально-технічного забезпечення.

В обласній федерації баскетболу запевнили, за кошти благодійного фонду «Ми поруч» придбають необхідний інвентар та ігрову форму насамперед для команд із сільської місцевості.