Херсонців зустрічали рятувальники та представники Червоного Хреста України, які надавали необхідну допомогу. Надзвичайники допомагали переселенцям перенести особисті речі, психологи ДСНС спілкувалися з мешканцями Херсона, сприяючи їх адаптації на новому місці. Також волонтери Червоного Хреста радували прибулих теплими напоями.
![](https://tv7plus.com/wp-content/uploads/2024/02/znimok-ekrana-2024-02-05-o-00.12.00.png)
Зазначимо, що 31 січня відбувся один з найбільших обмінів військовополоненими за весь час повномасштабної війни. У рамках цього обміну повернулися додому 207 українців та українок. Серед звільнених військовослужбовців були представники Збройних Сил України, нацгвардійці, прикордонники, воїни Територіальної оборони та один представник Національної поліції України.