Новий мікрорайон. Вже за три-сім років на лівому березі річки Південний Буг біля Західної окружної з’явиться новий житловий мікрорайон «Заріччя».

1177

Новий мікрорайон «Заріччя» може з’явитися у Хмельницькому вже за кілька років. Нещодавно план забудови представили під час громадських обговорень. Новий мікрорайон буде розташований на площі у 75 гектарів. У ньому мають з’явитися нові дороги, школи, садочки і вся потрібна для життя інфраструктура.

Амбітний план нового мікрорайону, який за експертними оцінками може зв’яжися у Хмельницькому вже за 3-7 років. Наразі він створений лише на папері і, за словами чиновників, буде ідеальним мікрорайоном у місті на теперішній час.

У розробці плану територій нового мікрорайону «Заріччя» враховані всі підводні камені. На папері розпроектовано де можуть будуватися житлові будинки, а де мають бути об’єкти соціальної сфери.

До мікрорайону буде побудовано кілька центральних доріг. Одна із них матиме початок поблизу парку Молодіжний, закінчуватиметься – виїздом на Західну окружну. Планується, що в мікрорайоні буде проживати близько 15-ти тисяч жителів.

" " " "