В Хмельницькому апеляційному суді обирали голову та заступника.

2401

Судова реформа в країні триває вже більше року. За цей час судді пройшли переатестацію – на часі зміна округів. В області їх буде 9 – зараз продовжується перезавантаження обласних суддів. Вже із третього жовтня Апеляційний суд Хмельницької області  перейменовується в Хмельницький апеляційний суд. З цієї нагоди у структурі обирали голову та заступника.

Судова реформа покликана перезавантажити систему. Усі 18 суддів апеляційного суду Хмельницької області успішно пройшли  атестацію  та будуть виконувати свої обов’язки. Поки ж для злагодженої роботи установи потрібно  обрати голову та заступника.  Для цього  збори висунули на відповідні посади лише по одній кандидатурі – Сергія Болотіна  та Тетяну Спірідонову. Після дотримання процедури таємного голосування  голова лічильної комісії оголосила результати.

Отож, керівний склад Хмельницького апеляційного суду – Сергій Болотін  та Тетяна Спірідонова. Новообраний керівник певний час вже працював на цій посаді. Після оголошення результатів приймає вітання від колег та ділиться подальшими кроками у своїй роботі. Адже на час реорганізації установи розгляд судових справ було призупинено.

Вже незабаром в області відбудеться зміна округів – подекуди районні апеляційні суди зазнають злиття. Всього планується створення 9-ти окружних судів.

Хмельницький апеляційний суд у новому складу запрацює з третього жовтня.

" " " "