В області підніматимуть зарплату

897

Заробітну плату – підняти,  соціальний-економічний стан області  – покращувати. В Хмельницькому відбулася нарада за участю керівництва обласної державної адміністрації, голів районів та об’єднаних територіальних громад. За показниками соціально-економічного розвитку, наша область посідає хоча не останні, але й не перші місця рейтингу по Україні.

Як  додатково наповнити бюджет, подолати тіньову зарплату та збільшити її виплати. Наша область займає чи не останні місця в рейтингу областей за рівнем виплати заробітної плати. В нас вона далека навіть до середньої по Україні.

Аби покращити ситуацію та збільшити фінансування, місцеві громади мають знайти резерви. Один із таких – податки із підакцизних товарів.

Ще одне питання, яке зачепили під час наради – майбутній опалювальний сезон та виплата субсидій. У 2017 році дотацію від держави отримали більше двохсот п’ятдесяти домогосподарств. Зміни, які будуть в цьому році, цю цифру зменшать, кажуть чиновники, адже при перевірці було виявленні зовсім інші цифри та факти при наданні допомоги від держави.