Вчителька з Хмельниччини стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності

2398

28 квітня завершився конкурс педагогічної майстерності вчителів біології, інформатики, музичного мистецтва та початкових класів. Цей конкурс започаткоано ще у 95 році. І з тих пір кожний український педагог прагне отримати почесне знання «кращого вчителя року». Цьогоріч під час конкурсу, вчителі  мали  унікальну можливість вдосконалити свої професійні досягнення, проявити творчу майстерність і отримати справжнє задоволення від спілкування з колегами-однодумцями. Серед конкурсантів була і вчителька з Хмельниччини. Яке місце зайняла наша землячка та з якими труднощами стикалась на конкурсі знають наші журналісти.

Наприкінці  квітня відбулося урочисте закриття третього заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». У конкурсі взяли участь педагоги зі всієї України. Більше, ніж півроку вчителі змагались за звання найкращого. Взяла участь у конкурсі і вчитель молодших класів з Хмельниччини. Пані  Олена працює педагогом з 2003 року. Каже, до участі в конкурсі її спонукало бажання поділитись своїми педагогічними знахідками та отримати досвід у своїх колег з інших міст.

Конкурс проходив у три тури: на районному рівні, обласному та Всеукраїнському. Педагоги проходили тести з фахової майстерності, розробляли завдання для учнів, аналізували шкільні підручники, проводили майстер-класи, де демонстрували свої вміння та проводили уроки на задану тематику. Олена Григорівна каже, складнощів із завданнями практично не виникало. Важко було – морально.

Тож у конкурсі Олена Козлюк посіла почесне третє місце, і стала першою з Хмельниччини вчителькою молодших класів, яка досягла таких високих результатів у Всеукраїнських змаганнях педагогів.

Пані Олена намагається постійно розвивати свої найкращі якості: терпіння, інтелігентність, освіченість, тактовність, уважність, ерудованість, на гарному рівні володіти технічними засобами та сучасними освітніми новинками. Адже професія вчителя – це завжди пошук, сумнів, тривога і співпереживання. А натхнення черпає в своїх маленьких учнях. Каже, успіхи дітей для неї – найвище визнання.

 

" " " "