Вибори до тергромад на Хмельниччині перенесли

1380

Децентралізація забуксувала. Вибори до тергромад на Хмельниччині відклали. Нині йдеться про термін щонайменше до кінця листопада. Центральна виборча комісія України, склад якої, нагадаю, намагаються змінити вже кілька місяців поспіль, знайшла  прогалини у законодавстві й відтермінувала вибори до понад сотні тергромад по Україні.

Сорок одна об’єднана тергромада нині більш чи менш успішно функціонує на території Хмельниччини. Так наша область стала другою після Житомирської у загальноукраїнському рейтингу. Піднятися вище поки що немає змоги, Центральна виборча комісія відтермінувала майбутні вибори – в Улашанівській та Ямпільській тергромадах.

А зараз у нардепів, як відомо, канікули. Зберуться обранці аж 4 вересня, тож рішення комітет озвучить не раніше 15 числа. Та яким воно буде невідомо… Ще одна проблема у ЦВК із доєднанням до ОТГ, котрі вже утворені, сільських рад з інших районів. Йдеться на разі про Циківську сільську раду з Чемеровеччини, котра прагне приєднання до Кам’янець-Подільської Гуменецької ОТГ.

Ані рішення ЦВК, ані комітету не вплине на приєднання нових сільських рад до вже утворених ОТГ у межах одного району.

" " " "