Відайте законне житло! Підсумки тижня .

2010

Рівняни пікетували  Хмельницький. Три роки понад триста родин замість комфортних умов життя у  сучасному житловому комплексі змушенні скитатися з однієї найманої квартири на іншу.  Виною цьому, як кажуть люди, є  хмельницький забудовник. Ще кілька років тому люди стали членами житлового кооперативу «Рівненська брама», будівництвом якого займалася хмельницький забудовник  «UBC» (ЮБіСі), проте замість  квадратних метрів рівняни отримали тільки купу обіцянок. Аби знайти істину у вирішенні житлового питання цього тижня до обласного центру приїхали невдоволені пайовики.

Вікторія є пайовиком житлово-будівельного кооперативу «Рівненська брама». Ще у 2015-у році родина жінки вирішила купити нову квартиру. Забудовником обрали хмельницьку компанію «UBC».

Перші черги новобудови мали віддати у експлуатацію ще два роки тому, наполягають гості із Рівного.  Проте ні тоді, ні зараз люди так і не заселилися.

Загалом у Рівному забудовник мав звести  одинадцять секцій багатоквартирного житлового будинку. А це – близько дев’ятисот квартир. Проте жваве будівництво так само жваво і закінчилося.

Переважна більшість людей гроші у будівництво вклали ще на стадії котловану. В тому числі і пані Ольга. Два  роки тому вона віддала забудовникам більше ніж півмільйона гривень. Зараз про заселення жінка може тільки мріяти, адже  на місці її  квартири є лише повітря та кілька забитих будівельних свай.

Така ж ситуація і в пана Олександра – його теща виплатила за квартиру 75% вартості, проте чекає житло і досі.

Ще досі не дочекалася вселення і пані Ірина. У жінки на рукає є всі документи, а головне – чеки про оплату житла, які датуються ще 2016-им роком. Проте бажаного штампу нової прописки в паспорті досі не має.

Пайовики кажуть, володіють   інформацією,  з яких причин будинок досі не здався.

Під час мітингу до людей вийшли чиновники міської ради  та обласної державної адміністрації. Пообіцяли розібратися та посприяти вирішенню проблем рівнян.

Люди кажуть, на будь які контакти  забудовник та голова їхнього кооперативу не йде. Збори пайовики проводять без них.  Під час мітингу жильці намагалися  зв’язатися з телефоном з  одним із засновників будівельної компанії «UBC» Володимиром Шкодяком, проте у телефоні почули тільки гудки.

Далі люди поїхали шукати правди до офісу компанії. Проте  спілкуватися із пайовиками там  ніхто не захотів. Працівники закрилися у приміщенні.

Проте наполегливість людей взяла своє. Рівнянам вдалося додзвонитися до одного із засновників кооперативу «Рівненська брама» Ярослава Бляхарського.  Чоловік на зустріч із людьми прийшов, проте спілкуватися при журналістах відмовився.

Після закритої розмови пайовики  повідомили що, питання про вселення може вирішитися вже 15-го червня. Якщо дата знову не перенесеться.

 

" " " "