«Відкривай Україну» у Хмельницькому

1561

Стань супергероєм – зміни своє місто. У Хмельницькому презентували освітній проект «Відкривай Україну». Він вже чотири роки допомагає українським школярам втілювати мрії у реальність. У нашому місті цей фестиваль відбуватиметься вперше. Його учасниками стануть учні 7 – 11 класів. І вже за кілька тижнів вони презентують свої проекти на розгляд конкурсного журі.

Вперше у Хмельницькому відбулася презентація освітнього проекту «Відкривай Україну». Протягом чотирьох років завдяки його існуванню вдалося об’єднати 130 тисяч школярів з понад двохсот український міст. Учні, починаючи з 7 класу, об’єднується, аби спільно визначати та вирішувати проблеми шкільного середовища.

Далі за тогою ж формулою учні виходять на загальноміський рівень. І вже у їхніх планах впливати та змінювати своє місто. 8 червня до Хмельницького з’їдуться команди зі всієї області і презентуватимуть свої проекти на фестивалі «Освітній хайп». До конкурсного журі організатори запрошують представників влади, бізнесу та активних громадських діячів.

Поки організаторам важко сказати, що саме презентують школярі, адже усю інформацію вони тримають у секреті від конкурентів. Та за тенденціями 2019 року таки припускають, що значна кількість проектів буде націлена на розвиток молодіжного середовища та вирішення екологічних проблем.

" " " "