Водій 51-го маршруту п’яним возив пасажирів

1286

Випив і за кермо. Водій 51-го маршруту п’яним возив пасажирів. Сьогодні о восьмій ранку горе-кермувальника впіймали на Тернопільській. Зупинили автобус за те, що проїхав на червоний сигнал світлофора. Як виявилося пізніше водій 51-го за документами відсиджувався на пасажирському сидінні, а кермував автобусом кондуктор, котрий і був п’яним.
Восьма ранку. Вулиця Тернопільська. 51-й автобус з пасажирами усередині проїжджає на червоний сигнал світлофора.
Тобто, їхав не водій за документами, а кондуктор, котрий і був п’яним. Про це свідчить показник драгера 0,97 проміле. Кондуктор, до слова, взагалі не мав права кермувати, бо ж за п’яну їзду водійське посвідчення суд вже відібрав.
За допуск нетверезого працівника до роботи патрульні оштрафували й медика підприємства. Не залишився без покарання і справжній водій автобуса. Він за те, що передав кермо п’яному колезі, також отримав 130-ту. Окрім цього, і водій, і кондуктор з сьогоднішнього дня на 51-му маршруті більше не працюють.
За двадцять років перевезень, каже Олександр Мішин, такий випадок перший і, запевняє, – останній.
Наразі справою займаються патрульні. Саме вони і з’ясують усі обставини. У цей же час Олександр Мішин закликає пасажирів у разі незрозумілої ситуації дзвонити на підприємство.

" " " "