Вручення посвідчень учасника АТО.

1229

Чотири добровольці, які служили на сході країни, отримали посвідчення учасника АТО. Поки на державному рівні питання не врегульоване, тож  статус учасника АТО надає пільги на території  регіону. Для цього претенденти подають на розгляд комісії відповідні документи. Перші посвідчення добровольця почали видавати у лютому.

Капітан Григорій Синюк нині служить у Нацгвардії. А в 2014 році одним з перших поїхав захищати цілісність держави. Нашвидкуруч  сформований танковий батальйон без засобів кинули під обстріл ворога.

Кожен із тодішніх захисників знав, що шанс повернутися живим невеликий, але всі без вагань пішли у бій з ворогом.

Додому тоді, на щастя, повернулися усі побратими.  Саме за мужність та ризик їм у стінах обласної ради 16 військовим вручали  пам’ятні знаки – «За оборону Донецького аеропорту» та  «За оборону Авдіїївки». Надали їх громадськї організації «Побратими України» та «Сильні духом».

Окрім пам’ятних знаків, 4 добровольців отримали посвідчення учасника АТО. Поки на законодавчому рівні це питання не врегульоване, обласна рада надає такий статус бійцям і діє він лише на території регіону. Для цього на комісію потрібно надати відповідний перелік документів.