Як розвивати туристичний бізнес на Дністрі?

848

«1362 кілометри прибутків». На Чернівеччині обговорюватимуть, як розвивати туристичний бізнес на Дністрі. Міжнародний форум пройде наступного тижня у селі ЛомАчинці. Його організатори запевняють, на одній з найбільших річок України можна заробляти чималі гроші.

На Дністрі можна заробляти та ще й немалі гроші. У цьому запевняють представники Хмельницького Центру підтримки бізнесу. Наступного тижня вони організують міжнародний форум «Дністер: 1362 кілометри прибутків».

Туристичний потенціал Дністра використовується тільки на 20, максимум – 25 відсотків. Це означає, що на одній з найбільших річок України можна заробляти у чотири-п’ять разів більше.

Перше, люди повинні зрозуміти, що вони – не конкуренти, а партнери. Друге – перейти від звичайних дач до зелених садиб.

Зелені садиби дозволять заробляти втричі більше. Ще один напрямок покращення туристичної привабливості – глемпінг. Він дуже поширений у Європі. Це, коли людина не живе у готелі, але й не хоче жити у наметі. Ще, що варто запозичити у європейських країн, це – зайнятість водойми у міжсезоння. На відміну, від зарубіжних річок, наш Дністер у міжсезоння практично не заробляє.

Це можуть бути ковзанки, риболовля тощо. Єдине, що не красить Дністер у будь-яку пору року, це – логістика, втім навіть поганим дорогам є альтернатива.

Ще одним напрямком розвитку туристичного бізнесу на Дністрі стане створення веб-порталу. Спершу це буде мапа, згодом – інтернет-мандрівка.

Насправді напрямків розвитку туристичного бізнесу на Дністрі є чимало, починаючи від інвестицій та завершуючи гастрономією. Про перспективи та загрози говоритимуть вже наступного тижня на міжнародному форумі «Дністер: 1362 кілометри прибутків». Такий захід, сподіваються організатори, допоможе заробляти на річці більше.

" " " "