Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

856

Майже 13 тисяч безробітних, з яких понад чотири сотні – військовослужбовці. Це – офіційна статистика обласної служби зайнятості на початок поточного року. Минулоріч ж до хмельницького центру у пошуках роботи звернулися 1200 атовців. Частину з них працевлаштували, ще частина відкрила власну справу, інші пройшли професійне навчання чи були задіяні до громадських робіт.
За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них так і залишається в окопах, інші, відвоювавши своє, повертаються додому. Аби прогодувати сім’ї на мирній землі, ще вчорашні вояки починають шукати роботу. Так, з 2015-го до обласного центру зайнятості звернулися понад 7 тисяч атовців. Минулого року – 1200, з яких працевлаштували тільки чверть.
Окрім трьох сотень працевлаштованих, минулого року майже чотири десятки атовців задіяли до громадських робіт, понад тисяча скористалися профорієнтаційними послугами, ще майже два десятки відкрили власну справу.
Також одним з дієвих способів, що стовідсотково сприятиме працевлаштуванню, є професійне навчання. Минулого року цією послугою служби зайнятості скористалися шістдесят атовців.
На початок поточного року лише незначна частина атовців з чотирьох сотень, саме стільки перебувають на обліку обласної служби зайнятості, опановують нову професію. Більшість все ж отримує допомогу по безробіттю.

" " " "