Яскраві діти України. Відбіркові тури.

1904

Маленькі зірочки на естрадному небосхилі. В області продовжують шукати таланти для участі у фестивалі «Яскраві діти України». Журі об’їхало вже майже половину Хмельниччини задля пошуку талановитих дітей.

Талановиті діти прагнуть на велику сцену. Цього року співаки Хмельниччини мають змогу проявити себе та отримати перепустку на  грандіозний фінал конкурсу до столиці. Відбіркові тури обласного фестивалю «Яскраві діти України»  відбулися вже більш, як в десяти селищах та містечок. І повсюди – яскраві таланти. До прикладу, учасниця із Ярмолинець  Анастасія Лобода сподобалась журі своїм артистизмом.

А це вже інша учасниця майбутнього фіналу  у Хмельницькому. Дівчинка Ангеліна  із Віньковець  радіє за маленьку перемогу та сподівається на подальший успіх у конкурсі.

Переможницею у Чемерівцях  стала Вероніка Демчишин. З-поміж 26 учасників вокаліста зарекомендувала  себе, як сильний конкурсант.

Ще однією  учасницею обласного фестивалю стала представниця із Городка. Кароліна Грель не лише любить співати, а й пише твори.

Для усіх талантів це унікальна можливість стати відомими, каже фронтмен гурту «Моторролла».

Великий фінал обласного відбору відбудеться вже 14 жовтня в театрі ім. Старицького за участю зіркових гостей та професійного журі. Усі відбіркові тури проходять за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка та фінансовій підтримці його благодійного фонду «Ми поруч». А головний приз для усіх учасників – це можливість потрапити на грандіозне вокальне шоу у столиці.