Європейське підприємство – хмельницькі працівники

1729

Європейське підприємство – хмельницькі працівники. Вже за півроку у Хмельницькому розпочне роботу новий завод. Німецько-японська компанія SEBN планує відкрити філію з виробництва кабельно-провідникових систем для автомобілів. Компанія вже одинадцять років працює в Україні. За цей час встигли відкрити три підприємства на яких працює п’ять тисяч людей.

Європейське підприємство для хмельничан. Вже до кінця поточного року у Хмельницькому з’явиться новий завод. Німецько-японська компанія SEBN займається виготовленням кабельної в’язки для автомобілів вже одинадцять років та теренах України. Замовниками готової продукції є відомі на ринку марки, такі як Volkswagen, Porsche, Audi, Bentiey.  І на трьох підприємствах в нашій країні нині працює 5 тисяч людей. Та в компанії на цьому не зупиняються і за два роки планують збільшити штат працівників до восьми тисяч людей.

Для Хмельницького така співпраця дуже вважлива.

Зарплату обіцяють немаленьку і конкурентоспроможну. В середньому робітничий отримає за місяць 11 тисяч гривень.

Шість місяців необхідно для створення європейських умов праці. Приміщення, загальною площею більше ніж сім тисяч квадратних метрів, облаштують під чітко прописані стандарти компанії, завезуть сучасне обладнання. Всю виготовлену продукцію відправлятимуть закордон.