Ювілейний 55-ий чемпіонат зі спортивного туризму відкрито

1375

Ювілейні змагання  області із туристичних видів спорту відкрито. Поблизу села Черче, Чемеровецького району, на території національного природного заповідника «Подільські Товтри» стартував  55-ий чемпіонат зі спортивного туризму. Змагання триватимуть майже тиждень. За цей час три сотні учнів з усієї області будуть боротися за командне чемпіонство.

Замість комп’ютерних розваг – туристичні змагання та єднання з природою. На території національного природного заповідника  «Подільські Товтри» днями стартувало відкриття 55-го чемпіонату Хмельницької  області зі спортивного туризму. Кількаденні змагання включатимуть в себе чимало різних дисциплін.

Молоді туристи кажуть, найбільше у туристичних походах та змаганнях подобається живе спілкування з однолітками та єднання з природою.

Пан Юрій – турист із сорокарічним стажем. Каже, раніше привернути увагу молоді до походів було набагато легше. Десятки років тому в очах дітей було більше ентузіазму та завзяття, тепер таких любителів природи стає все менше.

Окрім місцевих судів на ювілейний чемпіонат приїхали гості із Херсонщини. Вони переконують, такого роду чемпіонати там розвинені не менше, але роботи вистачає.

На відкриття ювілейного чемпіонату зі спортивного туризму завітали і обласні посадовці. Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний переконує, такі заходи потрібно проводити, адже це неоцінений досвід, який стане в пригоді як хлопцям, так і дівчатам.

В свою чергу освітяни кажуть, потрібно переглянути навчальні програми на всеукраїнському рівні та більше уваги приділити таким заходам.

Незважаючи на погодні умови,  якими природа зустріла молодих туристів, учні налаштовані тільки на перемогу.

 

" " " "