З речами на вихід: суд виселив інваліда-атовця зі скандального гуртожитку по Зарічанській.

1037

З речами на вихід: суд виселив інваліда-атовця зі скандального гуртожитку, розташованого по Зарічанській 14 а. Зробив це заочно – коли чоловік воював на Сході. Наразі родина готує звернення в касацію, бо апеляція рішення суду першої інстанції залишила без змін.

Знайомтеся це – Галина Шевчук. Вона як і її чоловік – Олександр відповідно до рішення двох судів поспіль – безхатьки. Родину не так давно виселили з сумнозвісного гуртожитку, що на Зарічанській, 14 а, за кімнати якого люди боряться вже майже 10-ліття.

Пані Галина каже, з рішенням Феміди категорично не погоджується. Адже, по перше, його приймали заочно – коли чоловік перебував у зоні АТО, а, по-друге, на будинку висить судовий арешт, котрий забороняє відчужувати кімнати.

До речі, рішення щодо заборони відчуження приймав той же суддя, котрий в першій інстанції і виселив родину Шевчук із кімнати. Протилежна сторона його оскаржувала не раз. В листопаді касація остаточно підтримала заборону. Її, кажуть люди, власники гуртожитку не дотримуються.

Нікого не виселяє і нічого не продає. Власник гуртожитку, директор ПМК 2015 Петро Устінов на противагу людським словам переконує, судової заборони не порушує. І вже готовий передати гуртожиток у комунальну власність.

 

" " " "