ЗА КРОК ДО НОВІТНІХ ЕНЕРГОТЕХНОЛОГІЙ . У Старокостянтинові стартувала активна фаза провадження «розумної мережі».

1093

Новітнім технологіям у енергопостачанні на Хмельниччині — бути! І це — не довгострокова перспектива, а реальність сьогодення. Наразі на теренах краю вже стартувала активна фаза впровадження «розумної мережі» (Smart Grid).

Першим у Хмельницькій області переваги Smart Grid відчує Старокостянтинів. Саме у місті над Случем представники південнокорейських партнерів та місцеві енергетики зробили тестові заміри та оглянули площадки для розробки детального плану впровадження проекту.

Тестувати обладнання «розумної мережі» в українських умовах південнокорейські партнери будуть упродовж чотирьох місяців — аби чітко визначити перспективи   повномасштабного впровадження Smart Grid.

“Під приціл” енергетиків потрапили трансформаторна підстанція ТП-30 та кілька домогосподарств на вулицях Орлика, Кринички та Меджибізькій. Саме вони стали об’єктами предметного тестування у Старокостянтинові.

Окрім цього, «розумна мережа» дозволяє суттєво спростити облік спожитої електроенергії, підвищити ефективність та надійність електропостачання. Хмельницькі енергетики запевняють: у кінцевому рахунку — виграє споживач!