Замість автомобільного номера – мобільний. У Хмельницькому за вихідні поцупили зо два десятки номерних знаків.

1335

Замість автомобільного номера – мобільний. У Хмельницькому за вихідні поцупили зо два десятки номерних знаків. Переважно з іноземною реєстрацією. Замість металевої пластини, крадії залишають номер мобільного телефону, за яким можна викупити свою ж власність. Втім, правоохоронці застерігають від таких капіталовкладень, просять звертатися безпосередньо до них.

Два дні – два десятки номерів. Патрульні констатують новий пік крадіжок номерних знаків. За минулі вихідні у Хмельницькому понад двадцятеро власників авто вранці не впізнали своїх машин.

Крадуть не вандали, а шахраї. Замість кожної вкраденої металевої пластини, залишають мобільні номери. Задзвонивши на які,власник дізнається суму – зазвичай три-чотири сотні гривень, яку треба перевести на рахунок злодіїв. Та патрульні закликають до розважливості – телефонувати до поліції.

Традиційно місця, де ховають вкрадене, одні й ті самі. Автомобілі зазвичай на іноземній реєстрації. Тому власники найчастіше отримати дублікат з-за кордону не зможуть, бо авто в Україні перебуває не зовсім легально. Та поліція заспокоює.

А тим часом рекомендують, встановлювати камери відеоспостереження у дворах будинку та автореєстратори в автомобілі. Прикручувати номерні знаки на спеціальні болти. Або взагалі забирати номера з собою до хати.

 

" " " "