Застраховане життя та безбідна старість. Хмельничан навчали фінансовій дисципліні.

815

Кожен з нас часто задає собі питання: як захистити свою родину, якщо виникнуть труднощі чи проблеми зі здоров’ям? Чи вистачить власних матеріальних накопичень, аби подолати скруту? Всі хочуть бути впевненими у майбутньому власному та своїх дітей. Про фінансову дисципліну та інструменти накопичення розповіли хмельничанам експерти у страхуванні.

Кожна людина продовж свого свідомого життя працює, заробляючи кошти, які так необхідні для забезпечення повсякденних проблем. І, на жаль, в молодому віці мало хто замислюється над тим, що колись вони втратять можливість працювати просто через фізіологічні процеси старіння. Варіантів забезпечити собі безбідну старість у нас сьогодні достатньо. Можна скористатись послугами банківських установ, придбати цінні папери або інші інвестиційні інструменти. Та останнім часом українці все більше починають цікавитись страховим ринком.

В Америці і Європі до страхування ставляться як до природного необхідного процесу. В середньому кожна американська сім’я витрачає на страхування до 10% річного доходу. Більше ніж половина цих коштів йде на страхування медичних витрат. У нас ситуація дещо інша.

Економісти, експерти в страхуванні та брокери зібрались у Хмельницькому, аби навчити подолян фінансовій дисципліні та розповісти як накопичити кошти на старість. Нині існує безліч компаній, які пропонують застрахувати життя. За словами голови правління ГО «Наше майбутнє» Анатолія Пенкальського, українці питання безпеки власного життя ставлять на останнє місце. Люди страхують автівки, будинки, а про себе чомусь забувають.

 В першу чергу потрібно розуміти, що страхування життя – це не банківський депозит. Воно перш за все направлене на захист себе і своєї родини. Страхування не можна розцінювати, як інструмент прибутку, головне завдання таких програм – довгострокові накопичення, які стануть в нагоді у форс-мажорних ситуаціях, або його можна буде використати після завершення строку страхового договору. Страхова програма складається з двох частин.

Українці все більше цікавляться накопичувальним страхуванням, в тому числі і пенсійним. У країнах Західної Європи індивідуальні фінансові заощадження відносяться до сімейних традицій, що передаються від батьків до дітей. Головним завданням ГО «Ваше майбутнє» є впровадження інновацій в сферах пенсійної та економічної культури населення України.

 Пенсійні програми страхування допоможуть заощадити досить коштів, щоб при виході на пенсію не змінювати звичний рівень життя: купувати улюблені продукти, відвідувати театри, виїжджати на відпочинок, отримувати необхідне лікування. Про забезпечену старість варто турбуватися заздалегідь.

" " " "