Здобутки Новоселицького старостинського округу.

738

Краще медобслуговування та заклади освіти. Села Полонщини після створення громади отримали можливості для гарного розвитку. До прикладу, у Новоселицькому старостинському округу створили опорну школу, куди доїжджають діти із трьох філій.

Ошатна, простора та сучасна – така вона опорна школа у селі Новоселиця. Всередині – не менш разючі перетворення – сучасні кабінети, їдальня у стилі кафе та танцювальний зал. Усі зміни лише заохочують дітлахів до навчання. А їх тут – більше трьох сотень.

За недовгий час навчальний заклад ще став енергоефективним – тут утеплили фасад та зробили ремонти.

Сюди доїжджають і діти із трьох філій. Добираються ж місцеві школярі до свого навчального закладу демократично – на велосипедах.

Окрім оновленого навчального закладу, з’явилася у Новоселиці і сучасна амбулаторія, що обслуговує більше трьох тисяч населення.  Село має перспективу, адже лише немовлят до року тут нараховується  40.

Облаштували у селі і криниці громадського користування – зремонтували цямрини та реставрували дахи. Проте, як запевняють у старостаті, це не всі зміни, адже щодня прагнуть покращення для людей.