Жителі будинків на Старокостянтинівському просять владу посприяти, аби в них з’явилося тепло

769

В оселі як на вулиці. Жителі двох будинків, що на Старокостянтинівському шосе понад два роки живуть без тепла. Усе тому, що газконтора не приймає їх багатоповерхівки в експлуатацію. Кажуть, це – вина забудовника, котрий з року в рік кормить власників квартир обіцянками, утім, нічого не робить, аби ситуацію виправити. Оскільки терпіти стало не сила, нещодавно люди звернулись до мера – про це ми розповідали. Як і обіцяв, міський голова влаштував загальні збори всіх конфліктуючих сторін. Що вирішили і коли в домівках новоселів з’явиться тепло?

Пані Лариса – одна із тих, хто в даній ситуації опинився заручником. Два з половиною роки тому її родина придбала у цьому будинку простору квартиру сучасного планування. При цьому двоє дорослих та двоє діток і досі тісняться в кімнаті в гуртожитку.

Впродовж двох років в її будинку немає газу. В сусідньому – та ж сама ситуація. Багатоповерхівки не приймають в експлуатацію. Винен у цьому, кажуть люди, їх забудовник. Переконують, ТОВ «Укрінженербуд» «нахімічив» із газовими мережами. Представник контори переконує, усе не через нього, а через недобросовісного субпідрядника. Роботу приватника, який власне і монтував мережі, газконтора забракувала двічі.

Представник забудовника додає, ситуацію уже активно взялися виправляти. Переконує, наразі з приватником розпрощались і готові найняти самого контролера – «Хмельницькгаз». Наразі прораховують кошторис.

В «Хмельницькгазі» ж переконують, погані мережі – не єдина проблема, з якою доведеться розібратися забудовнику. В обох будинках порушено поверховість. Тому, працювати є над чим.

Термінів здачі будинку в експлуатацію і подачі блакитного палива ані представник забудовника, ані газівники поки не називають. А, от, міська влада обіцяє посприяти якнайшвидшому вирішенню ситуації.