Живопис та вишивка.

1786

Живопис та вишивка. У Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва презентували виставку творчих робіт Людмили Татаріної.  Вона приурочена до 50 річниці заснування школи. І тому вже впродовж року у виставковій залі презентують роботи кращих випускників. Для містян  ця авторка зовсім незнайома. Вона жодного разу не приймала участі у подібних заходах. Організацією і підбором творів займався чоловік покійної дружини – Олег Татарінов.

«Смарагдові оксамити живопису Людмили Татаріної». Під такою назвою у Хмельницькому відкрилася виставка. На ній можна побачити  15 творів живопису, графічні малюнки, орнаменти та вишивку. Підібрані роботи збиралися впродовж творчого життя авторки. Тільки от представили їх  глядачам після її смерті.  Поділився кращими витворами  мисткині її чоловік – Олег Татарін. Каже, завжди захоплювався талантом власної дружини.

Відкриття відбулося з нагоди 50 річниці дитячої школи мистецтва.  Там вже кілька місяців виставляють роботи кращих випускників. Однією з них була і пані Людмила. Розповідають, добре пам’ятають її.

У виставковій залі окреме місце займають вишиті рушники та чоловічі сорочки. Художниця розробила оригінальні узори для вишивання хрестиком. Водночас це автентичність та символіка українських традицій, які вміло доповнені рослинними і тваринними орнаментами.

Переглянути виставку можна буде до 21 березня у Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.