Зустріч волонтерів із студентами.

981

До Міжнародного дня волонтера у Хмельницькому зустрілися  студенти та благодійники. Молодь хмельницьких вишів неодноразово проводила  акції зі збору коштів для військових. Цього разу представники  різних фондів розповіли хлопцям та дівчатам про свою роботу.  Більше розкажуть наші журналісти.

Студентка гуманітарно-педагогічної академії Леся вже не вперше бере участь у благодійних акціях. Вона та її друзі розуміють. наскільки важлива підтримка наших захисників у складний воєнний час.

Наразі наші захисники потребують  не лише технічного оснащення, а й продуктів та засобів маскування. Вже незабаром благодійний фонд «Подих надії нації» знову відправляється на схід.  Волонтери вчергове зібрали вантаж для підтримки наших хлопців.

Окрім тих, хто активно хоче допомогти, за роки війни на сході зросла і кількість тих, хто під виглядом благодійності  наживає статки. Тому волонтери закликають не лише перевіряти реквізити,  а й дізнаватись відгуки про діяльність фондів.

До міжнародного дня волонтера  десятки благодійників Хмельниччини відзначать  його не застіллям, а черговою поїздкою  по бездоріжжю у східні області.  Адже саме там українські  захисники очікують не стільки гостинців, як привітного слова та новин із дому.