032.ua – На Львівщині запрацювали координаційні центри для переселенців: подробиці

57

11:21, Вчора

Надійний джерело

Консультативно-координаційні центри надаватимуть низку послуг для переселенців.

19 серпня на Львівщині розпочали роботу консультативно-координаційні центри для переселенців. Їх створили за районних військово-цивільних адміністрацій області. У Львівському районі попередньо такі центри діятимуть у трьох громадах. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Як розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький під час зустрічі з партнерами проекту, зараз на Львівщині офіційно живе майже 250 тисяч переселенців. За неофіційними даними таких людей понад 400 тисяч.

Внутрішньо переміщені особи можуть у будь-яку годину з понеділка по п’ятницю звернутися до консультаційно-координаційних центрів. Організації-партнери скеровуватимуть туди фахівців відповідно до затверджених графіків.

Консультативно-координаційні центри виконуватимуть такі завдання: надання юридичного супроводу; психологічна підтримка; площадка комунікації та об’єднання послуг від грантових програм та інших послуг у громадах; організація зустрічей з різними средами для вирішення питань ВОО; впровадження стандарту комунікації у територіальних громадах Львівщини.

Щодо юридичного супроводу, то тут консультуватимуть з питань виготовлення документів, втрати майна та поширених питань отримання допомоги.

Послуги з психологічної підтримки надаватимуть як у форматі индивидуального супроводу, так і групової роботи. Передбачати також психологічний супровід ВПО у місцях тимчасового проживання на Львівщині.

Усіх, хто має можливість і бажання допомогти вирішувати важливі питання для ВПО, запрошують доєднуватися до роботи консультаційно-координаційних центрів.

Якщо ви хочете стати волонтером у консультативно-координаційному центрі у своєму районі або ваша організація бажає долучитися до партнерства та стати агентом позитивних змін у громадах Львівщини, можна написати на електронну пошту: [email protected].

Читайте також: Як минуло час на Львівщині: головне станом на ранок 20 серпня

Фото на головній: Романа Каймана

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Source linkSource link