TOPNews – Шлак. Відчуття розчарування на GP Challenge у Глазго. Мрії поляків, як казки

135

Чотири години змагань, багато перерв, багато падінь та травм. Grand Prix Challenge нарешті завершився сенсаційно – змагання зі спідвею GP Challenge у Глазго несподівано вигравши швед Кім Нільссон. Британець Деніел Бьюлі та Джек Холдер із Австралії також виграли підвищення до престижної серії Гран-Прі 2023. Поляки були на шотландських канікулах… Друге і третє місце знизу! Або, власне, останні два…

Шістнадцять гравців (плюс двоє запасних), у тому числі двоє поляків, вступили у боротьбу за три місця на індивідуальному чемпіонаті світу наступного року – Домінік Кубера і Шимон Возняк.

Зрештою, вони здобули право виступити у циклі Гран-при зі спідвею наступного року. «Стадіон Ешфілд» – Швед Кім Нільссонбританець Деніел Бьюлі і Джек Холдер з Австралії. Вони приєднаються до шести найкращих гонщиків цьогорічного циклу, який завершиться 1 жовтня цього року. у Торуні.
Поляки – далеко, Домінік Кубера ставши 15-м, а Шимон Возняк – На 16.

У Глазго сталося дві серйозні ДТП.
На 12-й передачі його занесло Кріс Холдер. Уникнути австралійця йому не вдалося Девід Бельєго з Франції та потрапивши у лежачого суперника. Холдера доправили до лікарні. Через мить (у 14-му заїзді) данець впав Андерс Томсен. Учасник Stal Gorzów Wlkp не зміг сам покинути трасу, опинився на ношах, а потім у машині швидкої допомоги, також був доставлений на обстеження з підозрою на травму.

Партнерські рекламні матеріалиSource link