032.ua – У Львівському туристичному офісі підготували низку цікавих заходів до Дня Незалежності: програма

52

У Львівському туристичному офісі підготували програму до Дня незалежності.

Туристичний офіс Львова (вул. Руська, 20) запрошує мешканців міста на святкову програму до Дня Незалежності. Тут з 10:00 до 18:00 відбудуться цікаві події: презентація унікального проекту збереження українських пам’яток, екскурсії Незалежності та трансляція відеоролики з гарними місцями України.

Програма

· 14:00-15:00 – #SaveUkrainianHeritage. Оцифрування для збереження культурної спадщини

#SaveUkrainianHeritage – проект 3D-сканування культурних пам’яток, який роблять по всій Україні, де це лише дозволяють обставини. ГО Skeiron створює 3D-моделі з використанням технологій лазерного сканування та фотограмметрії. Це дозволяє більш точно зафіксувати стан пам’ятки та допомагає відновити її в разі руйнування. В цій ініціативі ГО Skeiron прагне об’єднати зусилля всіх, хто може сприяти скануванню – професіоналів у цій сфері, пам’яткоохоронців та цінителів.

На події передбачені: презентація проекту, майстер-клас зі сканування, огляд 3D-моделей пам’яток через VR-очки.

· Екскурсії Незалежності

Про творців незалежної України, історію становлення української нації будуть розповідати львівські екскурсоводи. Завтра з 10:00 від Центру туристичної інформації стартуватимуть екскурсії. Взяти участь в екскурсії можна буде, зареєструвавшись у екскурсовода за номером телефону та внісши добровільний внесок для Збройних Сил України.

Розклад екскурсій:

– 10:15 – Воїни України, від Скіфів до ЗСУ

Екскурсія присвячена військовій історії України та Львова. Поговоримо про діячів, символи та атрибути.

Екскурсовод: Василь Будзяк, 0669499828

– 11:00 – Личаківське кладовище. «Герої не вмирають»

Запрошують у «машину часу» некрополя Личаківський: Іван Франко, Соломія Крушельницька, Ігор Білозір, Маркіян Шашкевич, меморіал УГА, сучасні поховання героїв України та багато інших статей, які дають надію на вільну життя, та доказ пишатися, що ми на своїй землі.

Екскурсовод: Юлія Сафронова, 0635612979

– 12:00 – Академічна гімназія – коліска українського патріотизму

Ми прогуляємося околицями Академічної гімназії, яка стала першим навчальним закладом такого типу у Львові, де навчання велося українською мовою. Наш маршрут пролягатиме від будівлі Академічної гімназії вулицями Нового світу до вілли Юзефі Франц. Крім історії гімназії, дізнаємося про одну з найгарніших дільниць Львова – Новий світ.

Екскурсовод: Яна Терлецька, 0989100059

– 14:00 – Ціна свободи

Екскурсія місцями пам’яті нашої свободи та незалежності. Згадаємо історію становлення нашої нації, де єднається мова, віра та армія.

Екскурсовод: Юлія Сафронова, 0635612979

– 15:30 – Іван Левинський – предтеча успішної України

Іван Левінський – легендарний будівничий Львова на початку XX століття. Екскурсія розпочнеться від будинку колишнього українського страхового товариства «Дністер», збудованого бюро видатного архітектора, та нещодавно відреставрованого, що є унікальним зразком гуцульської сецесії.

Екскурсовод: Ігор Жук. Реєстрація за посиланням.

– 16:30 – Львів український

Прогуляємось середньовічною частиною міста. Місцями, пов’язаними з історією ЗУНР, поговоримо про Львівський ставропігіон та Успенське братство.

Екскурсовод: Олександра Гануляк, 0973857051

Читайте також: Українські партизані пообіцяли колаборантам великий сюрприз та безліч подарунківSource link