Телеканал “ІРТ-Полтава” – У Полтаві відзначили 31 річницю Незалежності України

39

31-й особливий та незламний рік нашої незалежності сьогодні, 24 серпня, відзначили полтавці та обласна влада на Соборному майдані міста.

Дмитро Лунін, начальник Полтавської ОВ: Незалежність — право бути українцями і, справді, ми зараз виборюємо це право. Кожен на своєму місці: військові, правоохоронці, рятувальники, лікарі та вчителі, волонтери, прості українці — всі допомагають, всі доєдналися до боротьби. Щодня ми боремося. Ми здолаємо. Вітаю всіх з Днем Незалежності! Слава ЗСУ! Слава Україні!

Під час заходу начальник обласної військової адміністрації нагородив почесними грамотами військових, правоохоронців та рятувальників, які зробили особливий внесок у розбудову держави та боротьбу з врагом.

Полтавка Юлія разом зі своїм сином Максимом День Незалежності святкують щороку. Говорить: цього року свято має глибший сенс.

Юлія, полтавка: День єднання нашої країни, день розуміння того, що ми вільні, що ми сильні, мужні.

Максим, полтавець: Україна стала вільною та єдиною. Це як день народження України.

А від полтавка Наталія каже: цьогоріч почала більше розуміти цінність незалежності.

Наталія, полтавка: День Незалежності завжди був святим якимось більшим, ніж інші свята. Тому, що це день нашої держави, день народу, символ того, що ми маємо право, маємо слово і продовження нашої країни.

— Поки повітряні тривоги, попри все! Ми все вистоїмо! Ми незламний народ! Сильної країни! З Днем народження тобі, наша Україна! Ми обов’язково переможемо!Source link