2day.kh.ua – Військові РФ намагаються втекти з Харківщини після контрнаступу ЗСУ

61

Збройні сили України ведуть успішний контрнаступ на Харківському напрямку.

Російські оккупанти намагаються втекти з Харківської області до Росії після контрнаступу української армії. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

“Особовий склад окупаційних військ у цивільному одязі вдається до дезертирства і намагається повернутись на територію російської федерації. Так, протягом доби відмічено понад 15 таких випадків”, — сказано у повідомленні.

За інформацією Генштабу ЗСУ, українська армія на Харківщині просунулася майже на 50 кілометрів за три дні. Окремі російські підрозділи зазнали значних втрат. Загарбники намагаються евакуювати поранених військових та пошкоджену техніку у районі населених пунктів Вільхуватка та Бородоярське (биля Балаклії) у Харківській області.

Російські оккупанти продовжують обстрілювати Харківщину. Вони продовжували вогневе ураження по військових та цивільних об’єктах на півночі та північному сході біля населених пунктів Уді, Соснівка, Дуванка, Цупівка, Прудянка, Дементіївка, Великі Проходи, Розплідник, Руські Тишки, Петрівка, Перемога, Байрак та Костянтинівка. Обстріли здійснювали зі ствольної та реактивної артилерії.

Подекуди окупанті намагалися поновити наступ.

“Наші захисники успішно відбили настання противника в районах населених пунктів Уді, Костянтинівка, Вірнопілля”, – зазначили у Генштабі ЗСУ,

Протягом доби загарбники нанесли по Україні 45 авіаційних та п’ять ракетних ударів. Зокрема, під обстріл потрапили населені пункти Костянтинівка, Циркуні, Радушне та Харків.

Як писав KHARKIV Today, під час проведення оборонної операції на Харківському напрямку з початку тижня Збройні сили України звільнили від окупантів понад 20 населених пунктів Харківської області. Вдень 8 вересня українська армія повернула місто Балаклію під свій контроль.

Source link