368.media – У Києві адвоката та брокера викрили у незаконному продажу квартири

84

У Києві адвоката та брокера викрили у незаконному продажу квартири за 230 тис. доларів. Про це повідомляє прокуратура столиці.

За даними слідства, громадянка України, чинний адвокат, у 2020 році придбала за ціною значно нижчу за ринкову квартиру на Кловському узвозі, яка була відчужена за кілька днів до укладення договору купівлі-продажу на підставі підроблених свідоцтв про право власності та довіреність нібито засвідченої в місті Лісабон. Португальська республіка. Надалі за заявою власника житла, від імені якого підроблена довіреність, було розпочато кримінальне провадження, в рамках якого ухвалою суду на квартиру накладено арешт.

Будучи позбавленими можливості відчуження цього майна, зловмисники розробили злочинний план, спрямований на заволодіння грошима від продажу квартири, видавши її як групу нежитлових приміщень.
З метою реалізації злочинного наміру, на початку травня 2021 року адвокат залучила брокера з нерухомості та громадянку України, яка за грошову винагороду організувала підробку свідоцтва про право власності на групу приміщень за адвокатом та подальшу реєстрацію цього документа у реєстрі нерухомого майна.

Після реєстрації права власності неіснуючий об’єкт нерухомості було відчужено сумлінному покупцю за 230 тис. доларів. За результатами досудового розслідування адвокату та брокеру повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 3 та 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 КК та вручено клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Source link

Source link