“Місто” Івано-Франківськ – Фармацевтці з Франківська заборонили працювати через продаж таблеток без рецепта

106

Суд заборонив фармацевтці працювати в аптеці на рік через продаж клієнту наркотичних таблеток без рецепта. За даними слідства, працівниця франківської аптеки у червні 2022 року продала 50 таблеток «Пенталгін ІС», які містять кодеїн. Крім заборони працювати, жінку зобов’язали сплатити 1,1 тис. грн штрафу.

Як зазначається у вироку Івано-Франківського міського суду, жінка працює в аптеці №2 на вулиці Галицькій протягом двох років. Правоохоронці встановили, що 29 червня 2022 року фармацевтка продала клієнту 50 нарковмісних пігулок «Пенталгін ІС» (знеболювальне) без рецепту.

Працівниця аптеки реалізувала без рецепта громадянину препарат «Пенталгін ІС», у кількості 50 таблеток, який відповідно до висновку експерта містить наркотичний засіб, обіг якого обмежений і щодо якого допускається виключення деяких заходів контролю – кодеїн, у загальному кількості 0,35 грамів, — йдеться у вироку суду.

Під час судового засідання жінка визнала свою провину, відверто розкаялася, просила суд затвердити угоду про визнання винуватості. Відтак суддя Івано-Франківського міського суду признав фармацевтку винною за ч. 1 ст. 320 ККУ, зобов’язавши сплатити 1190 грн штрафу та заборонивши працювати на відповідній посаді протягом року. Крім того, працівниця аптеки має відшкодувати понад 1,8 тис. грн за проведення експертиз.

Зазначимо, таблетки «Пенталгін ІС» використовують при болях у суглобах, м’язах, при головному та зубному болю, радикуліті. Оскільки до його складу входить наркотична речовина кодеїн, продають ці таблетки виключно за рецептом.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

[ad_2]

Source link