“4 Студія” Львів – В “Азові” оголосили полювання на причетних до вбивства полонених в Оленівці

112

українські військові збирають інформацію про жертв і виконавців цього воєнного злочину

Підрозділи “Азову” оголосили полювання на всіх причетних до масового вбивства українських військовополонених в Оленівці 29 липня.

Про це повідомив засновник полку “Азов” Андрій Білецький у Telegram, пише Четверта студія.

“Щодо удару по колонії в Оленівці, де перебувають наші з “Азовсталі”. Цієї ночі росіяни вбили частину полонених азовців.

Російське командування обставило масове вбивство полонених як дії української армії. Бійці полку були переведені в окрему будівлю.

Вже очевидно, що це був заздалегідь спланований акт країни, для якої невідоме поняття офіцерської честі, а тим більше – дотримання Женевських конвенцій, правил, законів та звичаїв війни.

Росія не змогла перемогти “Азов” біля чесного бою, тому намагається нас знищити віроломством.

Я від імені Азовських підрозділів оголошую полювання на шкірного причетного до масового вбивства. Понесе відповідальність кожен рядовий виконавець і кожен організатор незалежно від посади та місця перебування. Де б ви не ховалися, ви будете знайдені та екстерміновані”, – йдеться у повідомленні.

За словами Білецького, українські військові збирають інформацію про жертв і виконавців цього воєнного злочину.

Російська пропаганда вранці 29 липня заявила про обстріл колонії в Оленівці Донецької області, де утримуються українські полонені. Джерела УП наголошують, що удару по українцях нанесла Росія.

Коментарі

Мітки: ,

Source link