allkharkov.ua – Ілон Маск живе біля маленького будинку, який він купив за 45 тисяч доларів

48

Американський миллиардер Ілон Маск живе зараз біля будинку, який він купив у Техасі всього за 45 тисяч доларів. “Це дуже маленький будинок”, – зізнався бізнесмен у підкасті Full Send.

«Моі друзі повірити не можуть, що я там живу», — додала найбагатша людина у світі, чиє статки оцінюються зараз у 268 миллиардів доларів. На питання, чи влаштовує його житло, Маск відповів так: «Якщо я там один, то цілком нормально».

Ілон розповів, що купивши будиночок із двома спальнями та гаражем не так давно. Він устиг переробити гараж на ще одну спальню. “Тепер цей будиночок у Бока-Чіка моя головна резиденція”, – стверджує миллиардер.

Він був змушений незабаром придбати поряд ще один будиночок — для гостей, котрі часто до нього навідуються.

Маск пояснивши, чому вібравши це житло. Для нього головне те, що будиночок знаходиться поряд з офісом та виробничими приміщеннями компанії SpaceX. «Я ходжу на роботу та повертаюсь додому пішки. Мені це подобається», – сказав Ілон.

Як повідомляє американський телеканал CBS, середня вартість житлової нерухомості у США становила у червні 450 тисяч доларів. Тож головна резиденція Маска коштує у 10 разів дешевше.

Джерело: fakty.ua

Новини порталу «Весь Харків»

Джерело…

Source link