ДІЛО – ЗСУ знешкодили кілька ворожих розвідгруп на Бахмутському напрямку

48

Українські захисники виявили та знешкодили розвідувальні групи супротивника у районах населених пунктів Бахмутське, Бахмут та Яковлівка.

Про це у ранковому зведенні на своїй сторінці у Фейсбуці інформує Генеральний штаб ЗСУ.

“На Бахмутському напрямку ворог здійснював обстріли військової та цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Бахмут, Часів Яр, Соледар, Зайцеве, Яковлівка, Білогорівка та Бахмутське. Задіявши авіацію неподалік Бахмута, Яковлівки та Зайцевого. Ворог продовжує ведення розвідки, не жаліючи особового складу. Розвідувальні групи противника були виявлені та знешкоджені в районах населених пунктів Бахмутське, Бахмут та Яківлівка” – йдеться у повідомленні.

Також противник намагався вести штурмові дії неподалік Бахмута, Зайцевого, Яковлівки та Вершини, проте успіху не мав та відійшов.

Ворог продовжує обстріли на Харківському, Слав’янському, Краматорському, Авдіївському та Запорізькому напрямках. А в акваторії Чорного моря корабельне угрупування противника продовжує виконувати визначені завдання. Зберігається загроза завдання ракетних ударів по військових об’єктах та елементах інфраструктури на всій території України.

Підписуйтесь на сторінку “Діло” у Фейсбук

Source link