allkharkov.ua – Оперативна інформація станом 18.00 11.08.2022 щодо російського вторгнення

126

Слава Україні! Триває сто шістдесят дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках обстановка суттєвих змін не зазнала. На Сумщині ворог із ствольної артилерії обстріляв цивільну та військову інфраструктуру в районах населених пунктів Ворожба, Мезенівка, Павлівка та Білопілля, а на Чернігівщині – неподалік села Логи. Значну увагу окупанти приділяють повітряній розвідці БпЛА.

На Харківському напрямку ворог здійснив вогневе ураження із танків, ствольної та реактивної артилерії у районах населених пунктів Уді, Рідне, Прудянка, Слатине, Нове, Руська Лозова, Петрівка, Українка, Перемога, Баранівка, Чепіль, Одноробівка, Печеніги та Слобожанське. Навівши авіаційних ударів біля Ртищівки та Старого Салтова.

На Слав’янському напрямку зафіксовано обстріли біля Карнаухівки, Мазанівки, Великої Комишувахи, Довгенького, Нової Дмитрівки, Грушувахи та Норцівки, а авіаудар – неподалік Залимана.

На Донецькому напрямку противник намагається прорвати оборону наших військ і зайняти вигідні рубежі для подальшого відновлення наступу у напрямках міст Краматорськ та Бахмут. З метою сковування дій та недопущення перекидання наших підрозділів на інші напрямки здійснює вогневе ураження підрозділів Сил оборони на лінії зіткнення.

На Краматорському напрямку обстріляно райони Пришибу, Сіверська, Григорівки та Верхньокам’янського.

Окупанти безуспішно намагалися покращити тактовне положення неподалік Григорівки, Верхньокам’янського та Івано-Дар’ївки. Ворога відкинуто назад.

На Бахмутському напрямку противник обстрілював із танків, ствольної та реактивної артилерії території у районах населених пунктів Бахмут, Костянтинівка, Білогорівка, Весела Долина, Зайцеве, Яковлівка, Кодема та Курдюмівка. Задіявши авіацію для завдання ударів неподалік Воїмки, Спірного, Бахмута, Соледара та Зайцевого.

Враг, штурмовими діями, намагався прорвати оборону наших військ та просунутися у напрямках Яківлівки, Бахмутського, Зайцевого, Вершини та Дачі. Українські воїни нанесли оккупантам втрат та змусили до витікання.

На Авдіївському напрямку артилерійські обстріли ворога були націлені у райони населених пунктів Мар’їнка, Нетайлове, Авдіївка, Опітне та Красногорівка. Окупанти також нанесли авіаційних ударів поблизу Авдіївки та Мар’їнки.

Враг намагався вести штурмові дії у напрямках Мар’їнки та Пісків, успіху не мав, зазнавши втрат та відійшов.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках обстріли фіксувалися біля Новомихайлівки, Токмачки, Шевченка, Новояковлівки, Гуляйпільського, Великої Новосілки, Вугледару, Золотої Ниви, Оріхова, Времівки, Бурлацького, Ольгівського та Кушугума. Авіація ворога діяла поблизу Новомихайлівки, Пречистівки, Золотої Ниви, Щербаків та Полтавки.

Окупанти зазнали втрат та відійшли при спробі штурму у напрямку Павлівки.

На Південнобузькому напрямку ворог основні зусилля зосереджує на недопущенні просування підрозділів Сил оборони вглиб тимчасово зайнятої ним території.

Обстріляв із танків та артилерії різних калібрів райони населених пунктів Миколаїв, Прибузьке, Лимані, Галицинове, Зоря, Олександрівка, Шевченкове, Новомиколаївка, Киселівка, Любомирівка, Поляна, Андріївка, Зелений Гай, Березнегувате, Лепетиха, Іванівка, Кременчук . Противник наніс авіаударів неподалік Андріївки, Новогригорівки, Лозового та Білої Криниці. Активно веде повітряну розвідку БПЛА.

В Акваторіях Чорного та Азовського морів корабельне угруповання противника продовжує підтримувати дії наземної угруповання військ, виконувати завдання з блокування цивільного судноплавства у північно-західній частині Чорного моря та ураження військових об’єктів та елементів інфраструктури на глибині території України.

У готовності до застосування перебувають два носії крилатих ракет морського базування “Калібр”.

Особовий склад противника деморалізований. У зв’язку з великими санітарними та безповоротними втратами продовжуються заходи з примусової мобілізації на тимчасово окупованих територіях Луганської області.

Віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо!

#stoprussia

Джерело: facebook.com / Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Новини порталу «Весь Харків»

Source link