allkharkov.ua – Примусова мобілізація в окупованій частині Чугуївського району: чоловіків відправляють до Вовчанська

60

В окупованій частині Чугуївського району Харківської області враг розпочав активні заходи з примусової мобілізації місцевого населення. Чоловіків призивного віку затримують та відправляють до Вовчанська, біля так званого «вербувального центру». Про це повідомляється у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

На тимчасово захоплених територіях Харківської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей, у ході підготовки до так званих «референдумів», окупанти закликають місцевих жителів, які виїхали за межі тимчасово захопленої території, повернутися до своїх домівок до 1 жовтня. У разі відмови житла російські загарбники загрожують «націоналізувати».

Агентство Телебачення Новини

Джерело…

/* Load the SDK Asynchronously 2.3 */ (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; // js.src = "https://connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; js.src = "https://connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

window.fbAsyncInit = function() { /* * console.log('LoadSoc:fbAsyncInit'); /* */

/* if (fb_is_comebacker) { come_fbAsyncInit(); } else {} */ if (fb_is_widget_fb) { widget_fbAsyncInit(); }

if (fb_is_auth3) { auth3_fbAsyncInit(); } else if (fb_is_auth) { auth_fbAsyncInit(); }

}Source link