ZAXID.NET – Зеленський підтвердив інформацію про звільнення Балаклії

179

Збройні сили України звільнили від окупантів Балаклію Харківської області

Президент України Володимир Зеленський опублікував відео на якому бійці спецпідрозділу «Кракен» відрапортували про звільнення міста Балаклія Харківської області.

«Все на своїх місцях. Флаг України у вільному українському місті під вільним українським небом! Дякую! Пишу! Бережіть собі! До перемоги! Слава Україні!”, – йдеться у дописи голови держави.

На відео військові, які є бійцями підрозділу «Кракен» (сформований з ветеранів «Азову»), стоятиму на російському прапорі на фоні українського стягу на крыші однієї зі звільнених будівель міста. Зі слів одного з бійців, станом на 16:00 Балаклія перебувала під контролем України, а оккупанти відійшли.

«Пане президенте, пане верховному головнокомандувачу, місто Балаклія Харківської області взято під контроль. Наказ виконано. Російсько-окупаційні війська відійшли. Сьогодні 8 вересня о 16:00. Слава Україні», – сказав один із захисників України.

Зазначимо, що з обіду 8 вересня користувачі соцмереж почали повідомляти, що на головній площі Балаклії українські захисники підняли український прапор, а на вулицях міста перебувають українські військові. Водночас у мережі почали з’являтися чисельні фото та відео, на яких видно, як українських військових зустрічають у звільненому місті.

Нагадаємо, що російські війська зайшли до Балаклії на початку березня. Окупанти умовно поділили територію тимчасово окупованого міста на три зони та заборонили місцевим жителям пересікати їх межі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділити її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/volodimir_zelenskiy_povidomiv_pro_zvilnennya_balakliyi_n1549367

[ad_2]

Source link

" " " "