allkharkov.ua – Війська Росії тікають з Вовчанська, населення евакуюють

180

Російські оккупанти заявили, що залишають Вовчанськ Харківської області на тлі новин про початок звільнення міста українськими воїнами.

Про це повідомила «влада» міста, пише УНІАН.

Як зазначається, окупанти та колаборанти, які пішли на співпрацю з врагом, залишають місто, але «тимчасово». Загарбники цинічно заявили, що це крок для збереження життя мирного населення.

Тим часом населення міста евакуйовують у Росії. Штаб «Єдиної Росії» та «адміністрацію» міста переносять до Білгорода.

Втім, Білгород не на шутку наляканий такою новиною. У рашистських пабліках вже розпочалася істерика. Росіяни побоюються, що «Бєлгород прийме на собі весь удар».

Війна в Україні: контрнаступ ЗСУ

Нагадаємо, окупаційні війська Росії рано вранці 24 лютого вторглися в Україну, атакували військові та цивільні об’єкти та захоплювали населені пункти, зокрема, в Харківській області.

Армія України дає гідну відсіч оккупантам і наприкінці серпня пішла у контрнаступ. 9 вересня президент Володимир Зеленський повідомив, що наші воїни на Харківщині звільнили понад 30 населених пунктів.

Вчора стало відомо, що Збройні сили України, ймовірно, протягом наступних 72 годин звільнятимуть Куп’янськ від російських окупантів.

А сьогодні британська розвідка повідомила, що українські частини тепер загрожують Куп’янську і його захоплення буде значним ударом для Росії.

Як заявив військовий експерт Олег Жданов, звільнення Куп’янська від окупантів є дуже важливим для ЗСУ, оскільки це повністю переріже логістику ізюмського угруповання російських військ.

Радниця голови ОВА Наталія Попова підтвердила, що українські військові звільнили від російських окупантів Куп’янськ на Харківщині. Згодом з’явилася інформація про звільнення Ізюма та Лиману. Генштаб наразі не коментує.

Агентство Телебачення Новини[ad_2]

Source link

" " " "