Чернівці Інформаційна агенція “АСС” – Два міністри та науковиця: українці потрапили до рейтингу TIME

94

До списку TIME100 Next 2022 року увійшли троє українців. Серед них – два міністри та математик. Усі вони були відібрані журналістами на основі репортажів.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та українська математик Марина В’язовська потрапили до списку у категорії «Новатори». Міністр інфраструктури Олександр Кубраков увійшов до списку “Лідерів”. Про це пише Медіа агенція АСС з посиланням на 24 канал.

TIME публікує рейтинг TIME100 Next щороку. До цього року увійшли музыканти, медики, урядовці, лідери рухів, відомі викривачі корупції та топ-менеджери компаній.

«Що поєднує їх, це їх надзвичайні зусилля, спрямовані на зміну нашого світу та визначення нашого майбутнього», – мовитись на сайті TIME.

Новини Медіа агентства АСС є у Viber

Марина В’язовська

Два міністри та науковиця: українці потрапили до рейтингу TIME

Олександр Кубраков

TIME визначав переможців рейтингу за п’ятьма категоріями:

– «Мітці»,

– «Феномені»,

– «Новатори»,

– «Лідери»,

– “Адвокаті”.

Українці у рейтингу

У список «Новаторів» увійшов Федоров, якого відзначили за внесок у впровадження нових технологій у країні. А від Кубраков увійшов до списку “Лідерів”. Він після парламентських виборів 2019 року став нардепом від партії «Слуга народу». Згодом був призначений керівником «Укравтодору», а 2021 року став міністром інфраструктури.

В’язовська ж отримала медаль Філдса, яку вручають раз на чотири роки Це найпрестижніша математична нагорода.

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/dva-ministri-ta-naukovicya-ukrayinci-potrapili-v-reyting-time-88344

Source link