Чернівці Інформаційна агенція “АСС” – Нове розташування та сучасне обладнання: у Чернівцях обновили гінекологічне відділення перинатального центру

66

У Чернівецькому обласному перинатальному центрі осучаснили гінекологічне відділення.

Раніше воно розташовувалося у приміщенні на вулиці Головній. Це створювало незручності як для пацієнток, так і для лікарів. Про це розповівши в.о. генерального директора Владислав Гошовський, пише Медіа агенція АСС із посиланням на зі посиланням на Черновецьку обласну раду.

«Тепер нам вдалося перемістити відділення в один корпус із перинатальним центром, у відремонтовані та оснащені сучасним обладнанням кабінети. Наше відділення єдине у Чернівецькій області, де лікують також і гінекологічні захворювання у дівчаток та підлітків. Тому важливо, щоб кваліфіковані лікарі мали можливість користуватися високотехнічною апаратурою»– Розповівши керівник медзакладу.

Наразі відділення розраховане на 15 ліжок. Завдяки сучасному операційному оснащенню в відділенні будуть проводити всі відомі та найпоширеніші види діагностичних та лікувальних оперативних втручання в гінекології. Основну увагу приділяють малоінвазивним та органозбережним операціям із застосуванням сучасних методів діагностики та лікування відповідно до загальновизнаних світових стандартів.

Отримуйте новини в Telegram

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/nove-roztashuvannya-ta-suchasne-obladnannya-u-chernivcyah-onovili-ginekologichne-viddilennya-perinatalnoho-centru-87747

Source link