“РЕПЕРТЕР” – «Максимально жорстко та показово покарати мародерів – це справа честі для нашої влади та правоохоронної системи»: Загід Краснов відреагував на розкрадання гуманітарки чиновниками Запоріжжя

38

На минулій неділі суспільство дізналося про обвинувачення топ-чиновників з обласної та міської влади Запоріжжя у розкраданні гуманітарної допомоги у великих розмірах. СБУ та НАБУ зараз веде слідство у цій справі. Лідер «Громадської сили» Загід Краснов вважає, що запорізьких чиновників, причетних до крадіжки, треба покарати по всій суворості закону і якнайшвидше.

«У науки всім покидькам, які наживаються або навіть думають нажитися на біді людей. Адже такі випадки, певно, не поодинокі у нашій країні.

У той час, як навіть найбідніші українці несуть останнє для допомоги біженцям та ЗСУ, ми слышимо, що у Запоріжжі голова обласної військової адміністрації та заступник обласної ради, секретар міськради та інші чиновники причетні до присвоєння десятків морських контейнерів, трьох сотень залізничних вагонів та більше 200 вантажних автомобілів гуманітарки.

Про яку людяність, співчуття до нужденних чи совісті можна говорити? Тут цим не пахне. Сволочизм чистої води. Нахабний та цинічний, прощати який не можна», – зазначив Загід Краснов.

Дніпровський політик припускає, що з таким завзяттям чиновники із Запорізької області могли «пилити» не лише гуманітарну допомогу, а й місцеві бюджети.

«Я думаю, тут взагалі могло не бути гальм, і якщо копнути в цьому напрямку, то масштаб крадіжки може виявитися у десятки разів більшим, ніж у випадку з гуманітаркою.

Корупція у владі під час війни не менш страшна, ніж ворожі ракети, танки чи артилерія. Тому що корупція вбиває у людях віру в державу, віру у справедливість, віру у єдність. Це саме ті, завдяки чому ми вистояли ці півроку і чому обов’язково переможемо.

Тому максимально жорстко та показово покарати мародерів – це справа честі для нашої влади та для нашої правоохоронної системи. Інакше люди не зрозуміють», – вважає Заґід Краснов.

Читайте також: У Кам’янці-Дніпровській знищено склад бюлетенів псевдореферендуму та базу ФСБ: Ситуація у Запорізькій області на ранок 6 вересня;

У Запоріжжі 6 вересня тимчасово змінити маршрут трамвай №14;

Незаконно заволоділи 4 квартирами у Запоріжжі: Поліція повідомила трьом мошенникам про підозрення у заволодінні чужим майном;Source link