Чернівці “Молодий Буковинець” – Як отримати витяг про місце проживання через «Дію»: покрокова інструкція » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»

178

В Україні громадяни можуть отримати витяг про місце проживання через додаток держпослуг “Дія”. Документ можна сформувати лише за кілька хвилин.

Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

Як зазначили у відомстві, витяг про місце проживання може знадобитися при отриманні багатьох державних послуг, влаштуванні дитини в садочок, відкритті рахунок у банку тощо.

“Раніше для оформлення цього документа треба було звертатися до відповідних органів реєстрації. Відтепер його можна отримати всього за кілька хвилин через застосування “Дія”, – йдеться в повідомленні.

Як це зробити: інструкція

Для отримання цього документа необхідно:

– Зареєструватися й увійти у “Дію”, обновити її до останньої версії. Для цього потрібно вибрати “Меню” – “Оновити застосування”.
– Перейдіть до розділу “Послуги” та виберіть пункт “Довідки та витяги”.
– У наведеному переліку знайти та обрати “Витяг про місце проживання”, а потім – “Замовити витяг”.

Важливо. Якщо відомості знайдені в регістрі, можна завантажити PDF-документ протягом 24 годин.

Для перегляду вин доступний у тому ж розділі, де і замовляється послуга (“Витяг про місце проживання”). Також прямо із застосування його можна відправити на електронну пошту.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 15:02

Коментарів

0
перегляд

98

Джерело https://molbuk.ua/ukraine/273622-yak-otrymaty-vytiag-pro-misce-prozhyvannia-cherez-diu-pokrokova-instrukciia.html[ad_2]

Source link

" " " "