“Дніпро Оперативний” – Шахраї розсилають мешканцям Дніпра повідомлення від імені ОККО | Новини Дніпра

190

Жителям Дніпра масово розсилають повідомлення від імені мережі АЗС “ОККО” із пропозицією виграти 5000 грн на паливо. “Дніпро Оперативний” розповісти, у чому суть афери, щоб Ви та Ваші близькі не стали жертвами шахраїв.

“Паливну субсидію від ОККО” пропонують виграти на підставному сайті. Посилання на нього Вам прийде від когось із ваших друзів у Вайбері чи Месежері, хто вже потрапив на вудку зловмисників.

Обман легко помітити відразу, поважно подивившись на посилання, яке не є посиланням на офіційний сайт ОККО.

При переході Вам запропонують заповнити анкету з купою граматичних помилок, що також видає шахраїв.

афера ОККО 1афера окко 2

Незалежно від того, як Ви відповісте на ці запитання, Вам буде запропоновано знайти приз в одній із коробок на екрані. І шансів програти тут, звісно, ​​немає.

афера окко 3

Але щоб отримати “виграш” Вас змусять розіслати 20 своїм друзям (щоб вони теж потрапили на цей прийом) і попросити ввести свої особисті дані, чого робити категорично не можна. Жодного виграшу не існує, а зловмисники зможуть використовувати отримані дані, щоб, наприклад, зняти гроші з Ваших банківських карток.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що обов’язковий техогляд доведеться проходити кожні 2 роки.

Джерело https://dnepr.express/post/5000-grn-na-palivo-shahrayi-rozsilayut-meshkancyam-dnipra-povidomlennya-vid-imeni-okko[ad_2]

Source link

" " " "