Мати, яка прилетіла з Америки, знайшла у лікарні Дніпра пораненого на фронті сина

143

 

В одній із Дніпровських лікарень рятують 26-річного Романа, який отримав важкі переломи кісток та поранення у живіт. Після довгих пошуків його за допомогою волонтерів знайшла матір.

Про це повідомляє Відкритий зі посиланням на Facebook-сторінку гендиректора лікарні Мечнікова.

За словами лікарів, молодик працював шахтарем у Марганці. Його мати живе в Америці, проте завжди на зв’язку із сином. Коли від нього 5 днів не було новин, жінка почала бити на сполох. Романа допомогли знайти волонтери, адже інших можливостей для зв’язку не було. Коли жінка нарешті знайшла сина, застала його в комі та перев’язаного бинтами з голови до п’ят.

«Роман із важким пораненням живота, переломом тазу та кінцівок, у комі доставлений у реанімацію Мечникова.
Серце матері через океани відчуло лихо. Кинула все, добиралася всіма видами транспорту до Дніпра. Всю дорогу вона заплющувала очі і молилася, щоб син був живий. Допомогли волонтери – знайшли у Мечникова», — йдеться у повідомленні.

Біля потерпілого чергувала лікар-анастезіолог Яна Токарік, яка стежила за станом Романа. Дівчина виконувала переливання крові, перев’язки, до приїзду матері завжди була поруч із ним. Поки хлопець ще не прийшов до тями. Лікарі та мати моляться, щоб він залишився живим.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі рятують трьох маленьких сестричок, які постраждали під час сварки батьків.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого до Фейсбукущоб першими дізнаватися про важливі події у Дніпрі.

Джерело https://opentv.media/pomogli-volontery-mat-priletevshaya-iz-ameriki-nashla-v-bolnitse-dnepra-ranenogo-na-fronte-syna

[ad_2]

Source link