Портрет Зеленського пензля харківської художниці продали у США (фото, відео)

215

 

На благодійній виставці, на якій було представлено картину харківської художниці Віри Дегтярьової, зібрали 180 тис. доларів. Гроші направлять на допомогу евакуйованим з України будинкам дитини.

«Радій! Принт моєї роботи «І Світ Переможе Темряву» — портрет Президента Зеленського, продався на благодійній виставці в США The Art of Kindness у William Campbell Gallery, організованій за підтримки ГО Free Art Ukraine, — повідомила сама Дегтярьова у facebook. — Все було чудово: і музика, і галерея, і гостинність. А гості пожертвували 180 тисяч доларів на перенесені українські будинки дитини, які зараз перебувають у Польщі. Справді, трохи картин було розкуплено, але мистецтво допомогло зібрати кошти та привернути увагу до події».

Картина Дегтярьової – портрет Зеленського, виконаний у змішаній техніці з використанням сусального золота. Розмір полотна — 90 на 120 см. Авторка повідомила, що працювала над картиною з квітня 2022 року, а завершила її у вересні. Оригінал роботи зараз залишається у Дегтяревої.

Портрет Зеленого пензля харківської художниці
Фото: facebok Віри Дегтярьової

Вона зазначила, що якраз на день, коли принт картини продали, Президент Зеленський та «дух України» стали символом року за версією Time.

«Саме про це і моя картина: про сміливу боротьбу Українського народу на чолі зі сміливим головнокомандуючим Президентом Володимиром Зеленським!» — наголосила художниця.

Джерело https://www.objectiv.tv/objectively/2022/12/08/portret-zelenskogo-kisti-harkovsky-hudozhnitsy-prodali-v-ssha-foto-video/

Source link