“Дніпро Оперативний” – Міська влада Дніпра передала військовим ще два коптери | Новини Дніпра

125

Дніпровська міська рада передала захисникам ще два розвідувальні дрони, придбані коштом міського бюджету. Вони вважаються найкращими для проведення розвідки та спостереження. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний“.

«Відповідно до указу Президента щодо проведення воєнного стану у Дніпровській міській раді створено і працює Рада оборони міста, яку очолює Борис Філатов, голова Штабу оборони – Геннадій Корбан. З перших днів повномасштабного вторгнення Рада оборони взаємодіє та підтримує військові підрозділи, сили територіальної оборони. Сьогодні передали ще два коптери, один має велику роздільну здатність 6К, інший – тепловізор. Ці дрони допоможуть на фронті бачити ворога, корегувати цілі, та зрештою – рятувати життя наших воїнів. Сподіваємося, така допомога буде продовжуватись і розширюватись», — наголосив секретар міської ради Олександр Санжара.

Водночас офіцер Збройних Сил України Юрій подякував міській владі за отримані коптери:

«Дрон – це наші «очі» у бою, які дозволяють розвідникам не наражати себе на опасность. Можна підняти «пташку» і більш оперативно та ефективно побачити ситуацію, яка відбувається на полі бою, а отже – ефективно вражати ворога».

коптер

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Україні продовжили воєнний стан та мобілізацію.

Джерело https://dnepr.express/post/miska-vlada-dnipra-peredala-vijskovim-ishe-dva-kopteri

Source link