“Дніпро Оперативний” – У Дніпрі з вересня перекриють рух транспорту на проспекті Свободи | Новини Дніпра

74

З 1 вересня 2022 року по 20 січня 2023 року у Дніпрі планують припинити рух автомобільного транспорту на перехресті проспекту Свободи та вулиці Кайдацький шлях через будівництво об’їзної дороги. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний” із посиланням на розпорядження мера Бориса Філатова.

Для того, щоб почати роботу потрібно зробити: затвердити та погодити схему руху транспорту, встановити огорожу по периметру та забезпечити пішоходам безпечний рух. А після виконання робіт демонтувати огородження, відновити порушене покриття проїзної частини та провести благоустрій території. Зазначаємо, це лише проект розпорядження, доки Борис Філатов не підписував його.

Якщо все ж таки проект розпорядження буде підписаний, то через будівництво змінюватимуться маршрути міських автобусів № 9, 77, 95 та 95А. Нові схеми руху мають розробити в департаменті транспорту та транспортної інфраструктури міськради.

Також планується демонтування ділянки трамвайної колії та контактної мережі на проспекті Свободи та вулиці Кайдацький шлях.

З 19 вересня трамвай №18 повністю зупинитиме свій рух до закінчення робіт.

З цього ж числа зміниться маршрут трамвая №19. Трамвай буде курсувати так: площа Старомостова, — вулиця Вокзальна, — вулиця Княгині Ольги, — площа Десантників, — вулиця Академіка Білелюбського, — вулиця Ударників, — проспект Свободи, — Новокодатика, — проспект Свободи, — вулиця Кайдацький шлях, — Кайдацький міст, — шосе Донецьку, – проспект Миру, – житловий масив Лівобережний-3.

проект 2

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що оккупанти намагаються наступати на Донеччині: ситуація на фронті на ранок 20 серпня

Source link