“Патріот Донбасу” – Росіяни з мінометів обстрілюють прикордонні громади Сумщини – ДПСУ

45

Протягом доби 19 серпня російські окупаційні війська неодноразово обстрілювали прикордонні Сумської області. Враг наніс вогневе ураження із застосуванням мінометів. Під ворожим вогнем опинилися Краснопільська, Білопільська та Шалигінська громади.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Зазначається, що вранці ворог з російського населеного пункту тьоткіно у двох випадках обстріляв територію Білопільської громади з мінометів, нараховано близько десятка вибухів.

Також двічі за день окупанти накривали територію Краснопільської громади мінометним вогнем, всього прилетіло понад десяток мін 120-мм калибру. Вогонь вівся з російських населених пунктів теребріно та старосілля.

Крім цього, на території цієї ж громади сталася трагічна подія – на польовій дорозі на міні підірвався автомобіль «ЗІЛ», що рухався узбеччю дороги. Водій загинув на місці.

За Шалігінською громадою у ході вражевого обстрілу росіяни випустили понад двадцять снарядів та за попередніми даними зафіксовано близько 40 прильотів РСЗВ, внаслідок яких було пошкоджено цивільну інфраструктуру. Постраждалих немає.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

Джерело https://donpatriot.news/article/rosiyani-z-minometiv-obstrilyuyut-prikordonni-gromadi-sumschini-dpsuSource link