“Дніпро Оперативний” – У вбивсті Дар’ї Дугіної ФСБ звинуватила “Азов” – реакція полку | Новини України

55

20 серпня у Підмосков’ї вибухнувши автомобіль ідеолога «російського світу» та консультанта путіна Олександра Дугіна, загинула його донька Дар’я. Сьогодні ФСБ заявили про розкриття справи. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”посилаючись на соцмережі

Того вечора, коли померла Дар’я Дугіна, саме її батько мав перебувати у машині – сім’я збиралася разом повертатися з російського пропагандистського фестивалю. Але він сів у інше авто і донька поїхала сама. У Росії одразу почали просувати гіпотезу, що до вибуху автомобіля причетні українські «націоналісти».

Сьогодні ж, 22 серпня, ФСБ заявили про розкриття вбивства пропагандистки Дар’ї Дугіної у Підмосков’ї. Вони стверджують, що злочин підготовлено та вчинено українськими спецслужбами, а виконавицею стала громадянка України, яка втекла після злочину до Естонії.

Російські ЗМІ почали публікувати фото «вбивці». Вони стверджують, що її звати Наталія Вовк і вона служитиме в “Азові”.

документи підроблені

Як на звинування відреагував полк “Азов”?

“Азов” відкидає свою причетність до підриву авто доньки головного ідеолога «російського світу» Олександра Дугіна.

«Жінка, ім’я та військове посвідчення якої опублікували фсб у своєму звіті щодо розслідування теракту проти доньки російського пропагандиста Дугіна, – не має жодного відношення до полку “Азов” та ніколи не належала до нашого підрозділу», – йдеться у повідомленні прес-служби полицю.

У заяві також зазначили, що так званий документ, яким спецслужби росії намагаються довести причетність “Азову” до підриву авто Дугіної, насправді є не більше ніж черговою візитівкою Яроша. А сам теракт – це підготовка до «трибуналу» над азовцями, адже таким чином росія підігріває громадську думку своїх громадян щодо «необхідності» такого судилища.

«Ми категорично засуджуємо це незаконне судилище над українськими військовими та закликаємо всіх, у чиїх силах це зупинити, зробити все можливе, щоб так званого «трибуналу» не відбулося», – наголосили бійці полку “Азов”.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що Залужний розкрив кількість загиблих захисників за півроку.

Source link