“Моя Вінниця” – Водонагрівачі Atlantic Vertigo: особливості та переваги лінійки

54

Бойлер – популярна техніка у приватних будинках та квартирах. Пристрій не лише нагріває воду, а й підтримує температуру після вимкнення деякий час. Водонагрівачі Atlantic Vertigo – одна з топових лінійок цього бренду. Ми розповімо, у чому її ключові особливості.

Конструктивні переваги

У водонагрівачах цієї серії встановлено сухий ТЕН. Він поміщений у спеціальну колбу, елемент не контактує із водою. Завдяки цьому ТЕН захищений від накипу, корозії, інших негативних факторів, бойлери відрізняються тривалим терміном служби. Такі нагрівальні елементи більші, ніж мокрого типу. Вода у баку нагрівається у кілька разів швидше.

Так як ТЕН не контактує з водою, виключено ризик потрапляння рідини в контактну зону. Це підвищує безпеку під час експлуатації. Усередині водонагрівач Атлантик покритий емаллю з додаванням цирконію. Матеріал зносостійкий, має антибактеріальний ефект. Бак не покриється всередині грибком і пліснявою, навіть якщо вода буде довгий час стоячою.

Режими: що запропоновано в Atlantic Vertigo Steatite

Функціональність – ключова особливість лінійки. Atlantic Vertigo Basic менш практичні, але дешевше коштують. Доступні режими в серії Steatite:


    Прискорене нагрівання. Протягом півгодини вода досягне оптимальної температури для прийняття душу. Це актуально, особливо вранці, коли часу на збори дуже мало.
    Антизамерзання. Температура в баку підтримується близько 7 градусів. Навіть якщо взимку надовго відключать опалення, рідина не замерзне.
    Інтелектуальний режим. Техніка запам’ятовує температуру, яку користувач встановлює найчастіше. Бойлер підлаштовується під звички власника. Це практично не потрібно постійно виставляти градуси.

Компанія передбачила базовий режим. Користувачеві доступне ручне налаштування нагрівача. Змінюйте температуру від 50 до 70 градусів.

Дизайн та обсяги

Більшість бойлерів представлені у «ходових» розмірах. Лінійка Atlantic Vertigo дозволяє вибрати техніку з оптимальним об’ємом бака. Доступні моделі на:

25 літрів – підійдуть на кухню;
40 – ідеально для 1 особи;
65 – для сім’ї з 3 персон;
80 – для тих, хто часто миє посуд, прибирає і т.д.

Моделі з великим об’ємом не виглядають громіздко завдяки елегантному дизайну. Бойлери Atlantic Vertigo плоскі, легко встановити навіть у смарт-квартирі. У лінійці Steatite передбачено чорний дисплей та елементи керування на передній панелі.

Водонагрівачі можна монтувати вертикально та горизонтально. Це спрощує вибір місця встановлення. Atlantic Vertigo – стильна техніка з відмінними характеристиками. Це круте рішення для нагрівання води та оформлення інтер’єру в одному пристрої!Source link